Wypożyczalnia szyn CPM – Sosnowiec

Od lat dostarczamy pacjentom z Sosnowca szyny CPM. Wypożyczalnia działa na terenie Katowic, jednakże obsługujemy zainteresowanych z całego województwa. Proponujemy wynajem urządzeń w atrakcyjnych cenach, dostarczanych prosto pod wskazany adres. Oferujemy tylko najwyższej jakości sprzęty i łóżka rehabilitacyjne cenione przez specjalistów fizjoterapii oraz naszych dotychczasowych pacjentów. Nasz sprzęt jest regularnie konserwowany, a przed wypożyczeniem poddawany dokładnym testom sprawności. Dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz inne warunki wynajmu ustalamy zawsze indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy cenią szybki powrót do zdrowia. Nasza wypożyczalnia szyn CPM obsługuje Sosnowiec, Bytom, Katowice i inne miasta województwa, a nasz sprzęt jest dostarczany w krótkim czasie, niezależnie od miejsca zamieszkania pacjenta.

Co wyróżnia szyny CPM?

Nasza firma oferuje profesjonalne szyny CPM, które stanowią kluczowy element specjalistycznej terapii, mającej na celu przywrócenie pełnej sprawności stawu kolanowego. Skrót „CPM” wywodzi się z angielskiego terminu „continuous passive motion”, co tłumaczymy jako „ciągły ruch bierny”. Ta metoda rehabilitacji polega na umieszczeniu kończyny w szynie i wywoływaniu ruchu bez angażowania mięśni. Wykorzystanie tej terapii przyspiesza oczyszczanie płynu stawowego z krwi, co przekłada się na wiele korzyści, takich jak zmniejszenie bólu, zapobieganie zesztywnieniom stawów i szybszy powrót do pełnej sprawności.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.