Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych – Sosnowiec   

Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych blisko Sosnowca oferuje modele wyposażone w liczne elementy ułatwiające codzienną opiekę nad pacjentem. Do najważniejszych z nich należą:

  • regulacja wysokości całego łóżka i jego poszczególnych części za pomocą pilota, co pozwala na dostosowanie ustawień do potrzeb pacjenta;
  • wysięgnik, który pomaga pacjentowi zmieniać położenie ciała lub podnosić się z łóżka; jest to istotny element dla pacjentów z ograniczoną mobilnością;
  • koła z hamulcami umożliwiające łatwe przemieszczanie łóżka;
  • odpinane bariery boczne, które zabezpieczają pacjenta przed upadkiem i mogą być obsługiwane zarówno przez pacjenta, jak i opiekuna.

Dzięki tym funkcjom nasze łóżka rehabilitacyjne zapewniają pacjentom lepsze warunki do zmiany pozycji ciała, co przekłada się na komfort życia oraz redukcję ryzyka powstania odleżyn. Nasz sprzęt jest dostępny w przystępnych cenach.

Dlaczego warto wybrać naszą wypożyczalnię?

Dysponujemy 10-letnim doświadczeniem w dostarczaniu sprzętu medycznego zarówno klientom indywidualnym, jak i placówkom. Jesteśmy renomowanym dostawcą łóżek rehabilitacyjnych na terenie Bytomia, Katowic, Gliwic, Sosnowca i całego Górnego Śląska. Współpracujemy z wieloma zadowolonymi pacjentami, a nasze łóżka rehabilitacyjne spełniają unijne normy jakości. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, w szczególności z atrakcyjnej opcji zakupu sprzętu. Cena pojedynczego łóżka zaczyna się już od 900 zł, a dzięki regionalnym programom dofinansowania dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, możesz zaoszczędzić nawet 90%.