Szyna CPM wypożyczalnia – Katowice

Zapraszamy do naszej wypożyczalni w Katowicach. Szyny CPM oferujemy zawsze w niskich cenach. Oprócz skrócenia czasu rehabilitacji, nasze szyny CPM pomagają w zmniejszeniu obrzęku stawów, zapobiegają zesztywnieniu, pobudzają proces regeneracji chrząstki, a także redukują dolegliwości bólowe. To urządzenia, które przyspieszają proces gojenia się i pozwalają na szybszy powrót do codziennych aktywności. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy zainteresowanych z całego województwa, w tym Sosnowca i Bytomia. Wypożyczalni szyn CPM to miejsce otwarte na wszystkich.

W przypadku rehabilitacji po operacjach czy poważnych kontuzjach, czas to często kluczowy czynnik, dlatego wypożyczenie szyny CPM na Śląsku to rozsądny wybór dla wszystkich, którzy chcą szybko i skutecznie wrócić do pełnej sprawności. Z nami mogą Państwo liczyć na dostawę do domu najlepszego sprzętu rehabilitacyjnego w możliwie najkrótszym czasie. Pomogliśmy w tym zakresie dziesiątkom pacjentów, którzy zdecydowali się właśnie u nas wypożyczyć urządzenie do biernej mobilizacji stawu kolanowego lub biodrowego.

Zalety stosowania szyny CPM w rehabilitacji

Proponowane przez naszą firmę szyny CPM to profesjonalne urządzenia do specjalistycznej terapii stosowanej przede wszystkim do przywrócenia sprawności stawu kolanowego.

Skrót CPM pochodzi z języka angielskiego i dotyczy pojęcia „continuous passive motion”, które tłumaczy się jako „ciągły ruch bierny”. Jest to metoda rehabilitacji polegająca na umieszczeniu kończyny w szynie, a następnie wprawianie jej w ruch bez zaangażowania mięśni.

Zastosowanie tej terapii przyśpiesza oczyszczanie płynu stawowego z krwi, czego efektem jest m.in.:

  • zmniejszenie obrzęku i dolegliwości bólowych,
  • zapobieganie zesztywnienia stawu,
  • pobudzenie regeneracji chrząstki,
  • znacznie szybszy powrót do sprawności.

Z naszej wypożyczalni konstrukcji CPM w Katowicach korzystają najczęściej pacjenci po przebytych zabiegach ortopedycznych i chirurgicznych m.in. rekonstrukcji więzadeł krzyżowych, artoskopii, artrolizie, protezoplastyce stawu kolanowego lub biodrowego, a także po różnych kontuzjach.

Wypożyczalnia szyn CPM

Firma Apollo od wielu lat dostarcza pacjentom z województwa śląskiego łóżka rehabilitacyjne i szyny CPM, zapewniając kompleksowe usługi w tym zakresie. Proponujemy wypożyczenie sprzętu w korzystnej cenie z dostawą pod wskazany adres. Udostępniamy wyłącznie najlepsze i cenione przez rehabilitantów urządzenia, które na bieżąco są przez nas konserwowane, a przed użyczeniem dodatkowo sprawdzane pod względem sprawności. Do wyboru mamy modele zakładające różny stopień wyprostu kolana – szczegóły dotyczące dostosowania urządzenia do potrzeb pacjenta, podobnie jak pozostałe warunki wynajmu ustalamy indywidualnie z każdym Klientem.

W ramach usług oferujemy nie tylko dostarczenie szyny, ale także jej montaż oraz przeszkolenie z obsługi przeprowadzane przez naszego doświadczonego pracownika.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, którym zależy na szybkim powrocie do zdrowia. Nasza wypożyczalnia CPM w Katowicach, Bytomiu, Sosnowcu oraz pozostałych miastach województwa jest w stanie dostarczyć potrzebny sprzęt w bardzo krótkim terminie bez względu na miejsce zamieszkania pacjenta.

Czy warto wypożyczać szyny CPM?

Wypożyczanie szyny CPM to korzystne rozwiązanie z kilku względów. Przede wszystkim pozwala uniknąć znacznego wydatku na zakup urządzenia, które często jest potrzebne tylko przez określony czas – tym bardziej że nasze profesjonalne urządzenia są dostępne na wynajem w atrakcyjnych cenach, co pozwala zaoszczędzić znacznie więcej w porównaniu do zakupu. Po drugie nasze szyny CPM pomagają w zmniejszeniu obrzęku i bólu, przyspieszają proces regeneracji stawów, a także redukują dolegliwości bólowe. To kompleksowe wsparcie, które sprawia, że cały proces rehabilitacji jest skuteczniejszy – i to w niższej cenie!

szyna CPM


Słowików 37
40-534 Katowice