Szyny cpm – Katowice, Bytom, Sosnowiec

Apollo to znana na Śląsku wypożyczalnia szyn CPM – w Katowicach, Bytomiu, Sosnowcu oraz innych miastach województwa mogą Państwo liczyć na dostawę do domu najlepszego sprzętu rehabilitacyjnego w możliwie najkrótszym czasie. Pomogliśmy w tym zakresie dziesiątkom pacjentów, którzy zdecydowali się właśnie u nas wypożyczyć urządzenie do biernej mobilizacji stawu kolanowego lub biodrowego. Dzięki niemu mogli znacznie szybciej powrócić do sprawności fizycznej po zabiegach operacyjnych czy kontuzjach.

Zalety stosowania szyny CPM w rehabilitacji

Proponowane przez naszą firmę szyny CPM to profesjonalne urządzenia do specjalistycznej terapii stosowanej przede wszystkim do przywrócenia sprawności stawu kolanowego.

Skrót CPM pochodzi z języka angielskiego i dotyczy pojęcia „continuous passive motion”, które tłumaczy się jako „ciągły ruch bierny”. Jest to metoda rehabilitacji polegająca na umieszczeniu kończyny w szynie, a następnie wprawianie jej w ruch bez zaangażowania mięśni. Zastosowanie tej terapii przyśpiesza oczyszczanie płynu stawowego z krwi, czego efektem jest m.in.:

  • zmniejszenie obrzęku i dolegliwości bólowych,
  • zapobieganie zesztywnienia stawu,
  • pobudzenie regeneracji chrząstki,
  • znacznie szybszy powrót do sprawności.

Z naszej wypożyczalni szyn CPM korzystają najczęściej pacjenci po przebytych zabiegach ortopedycznych i chirurgicznych m.in. rekonstrukcji więzadeł krzyżowych, artoskopii, artrolizie, protezoplastyce stawu kolanowego lub biodrowego, a także po różnych kontuzjach.

Wypożyczalnia szyn CPM

Firma Apollo od wielu lat dostarcza pacjentom z województwa śląskiego szyny CPM, zapewniając kompleksowe usługi w tym zakresie. Proponujemy wypożyczenie sprzętu w korzystnej cenie z dostawą pod wskazany adres. Udostępniamy wyłącznie najlepsze i cenione przez rehabilitantów urządzenia, które na bieżąco są przez nas konserwowane, a przed użyczeniem dodatkowo sprawdzane pod względem sprawności. Do wyboru mamy modele zakładające różny stopień wyprostu kolana – szczegóły dotyczące dostosowania urządzenia do potrzeb pacjenta, podobnie jak pozostałe warunki wynajmu ustalamy indywidualnie z każdym Klientem.

W ramach usług oferujemy nie tylko dostarczenie szyny, ale także jej montaż oraz przeszkolenie z obsługi przeprowadzane przez naszego doświadczonego pracownika.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, którym zależy na szybkim powrocie do zdrowia. Nasza wypożyczalnia szyn CPM w Katowicach, Bytomiu, Sosnowcu oraz pozostałych miastach województwa jest w stanie dostarczyć potrzebny sprzęt w bardzo krótkim terminie bez względu na miejsce zamieszkania pacjenta.

szyna CPM