Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych – Katowice

Apollo to doświadczona wypożyczalnia sprzętu leczniczego, która umożliwia wypożyczenie łóżek rehabilitacyjnych w Katowicach. Mamy duży wybór profesjonalnych urządzeń o różnym zakresie funkcjonalności, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby pacjentów oraz ich opiekunów. Naszym Klientom zapewniamy kompleksowe usługi, atrakcyjne ceny najmu, profesjonalny serwis, a także możliwość wykupienia łóżka w trakcie trwania umowy. Prowadzimy wypożyczalnię łóżek rehabilitacyjnych dla klientów z Gliwic, Sosnowca, Bytomia i całego województwa śląskiego.

Nasza wypożyczalnia łóżek i materacy cieszy się dużym uznaniem wśród pacjentów i ich opiekunów, ponieważ umożliwia szybkie pozyskanie profesjonalnego sprzętu idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Mam duży wybór modeli, które odznaczają się wysoką jakością, estetycznym wykonaniem oraz różnym zakresem funkcjonalności. W doborze odpowiedniego sprzętu pomagają nasi doświadczeni pracownicy, którzy biorą pod uwagę specyficzne wymagania osoby leżącej oraz jej opiekuna.

Wszystkim Klientom zainteresowanym wynajmem sprzętu pielęgnacyjnego zapewniamy kompleksowe usługi. Oferujemy dostawę łóżek rehabilitacyjnych w Katowicach, Bytomiu, Sosnowcu oraz na terenie całego Śląska, ich profesjonalny montaż na miejscu oraz przeszkolenie z obsługi. Osobom wymagającym opieki długoterminowej możemy zaproponować atrakcyjne warunki wykupienia urządzenia w trakcie trwania umowy najmu w dobrej cenie.

Czy warto wypożyczyć łóżka rehabilitacyjne w Katowicach?

Nowoczesne łóżka rehabilitacyjne z naszej oferty zostały stworzone z myślą o potrzebach osób chorych i niepełnosprawnych, które ze względu na stan fizyczny są zmuszone przebywać stale w pozycji leżącej i nierzadko wymagają opieki osób trzecich. Tego typu wyposażenie stanowi doskonałe rozwiązanie w sytuacji, kiedy pacjent zmaga się np. z urazem i cierpi z powodu ograniczonych możliwości motorycznych. Łóżko rehabilitacyjne zapewni mu odpowiedni komfort przez cały okres rekonwalescencji, jednocześnie ułatwiając funkcjonowanie całej rodzinie. Nasz sklep obsługuje całe województwo śląskie – wśród naszego asortymentu znajdą Państwo także szyny CPM. Wypożyczalnia obsługuje klientów z Bytomia, Sosnowca i sąsiadujących miejscowości.

Z myślą o osobach potrzebujących łóżek rehabilitacyjnych jedynie na określony czas, wypożyczalnia Apollo przygotowała korzystną ofertę ich wynajmu. Oferowane przez nas rozwiązania są nowe, solidne oraz wygodne, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne. Prosimy o kontakt przez telefon celem uzyskania szczegółowych informacji. 

Najważniejsze zalety płynące z wypożyczenia łóżka rehabilitacyjnego:

  • uzyskanie profesjonalnego sprzętu pozwalającego na zminimalizowanie ryzyka powstania bolących ran na ciele pacjenta takich jak odleżyny czy otarcia – dzięki wysięgnikom umożliwiającym samodzielną zmianę pozycji,
  • odpowiednie zabezpieczenie chorego przed upadkiem – dzięki temu, że nasze łóżka rehabilitacyjne są wyposażone w barierki boczne,
  • możliwość regulacji wysokości – funkcja ta przyspiesza proces zdrowienia, jednocześnie zmniejszając niebezpieczeństwo powstawania przykurczy, czy sztywnienia w obrębie stawów,
  • wysoki komfort użytkowania zarówno z punktu widzenia pacjenta, jak i osoby sprawującej nad nim opiekę na co dzień,
  • możliwość wykupu łóżka na własność podczas wynajmu.

Każde łóżko rehabilitacyjne na wynajem, które oferujemy, można wykupić na własność jeszcze w trakcie wynajmu. Sprzęt dostępny w naszej ofercie jest wyposażony w specjalny materac przeciwodleżynowy. W razie dodatkowych pytań prosimy o wysłanie do nas zapytanie albo kontakt telefoniczny. Nasi pracownicy pomogą Państwu wybrać odpowiedni produkt.

Czym wyróżniają się łóżka rehabilitacyjne oferowane przez wypożyczalnię Apollo?

W wypożyczalni łóżek Apollo w Katowicach dostępne są modele wyposażone w szereg elementów wspomagających codzienną pielęgnację pacjenta. 

Regulacja – za pomocą pilota – wysokości całkowitej mebla oraz poszczególnych jego części, dzięki temu można automatycznie zmienić ustawienie łóżka do najbardziej komfortowej pozycji dla chorego np. siedzącej lub z uniesionymi nogami. Istnieje możliwość zablokowania zdalnej regulacji, jeśli wymaga tego stan pacjenta.

Wysięgnik pomagający osobie leżącej podnieść się lub zmienić położenie ciała. To konieczny sprzęt, który zapewni osobom stale unieruchomionym w łóżku nieco samodzielności. Wytrzymała konstrukcja jest tak dostosowana, by udźwignąć duże obciążenie (w tym osoby z nadwagą) i odciążyć kręgosłup chorego. Zmiana wysokości wysięgnika pozwoli na dopasowanie go do indywidualnych potrzeb rekonwalescencji.

Koła jezdne z hamulcami umożliwiające łatwe przesuwanie mebla.

Odpinane barierki boczne stanowiące zabezpieczenie chorego przed upadkiem. Wykonane z drewna, dobrze komponują się kolorystycznie z frontem i zagłówkiem. Dzięki odpowiedniej konstrukcji poręcze mogą być obniżane i podwyższane, zależnie od potrzeb pacjenta. Bez większego wysiłku mogą być one obsługiwane przez chorego, jak i osoby trzecie.

Dzięki powyższym funkcjom osoby leżące mają zapewnione znacznie lepsze warunki do samodzielnej zmiany pozycji bądź z pomocą opiekuna, co przekłada się na ich jakość życia, a także zmniejszenie ryzyka powstania odleżyn. Zaletą dostępnych u nas urządzeń jest również niewygórowana cena.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię łóżek Apollo?

Nasze 10-letnie doświadczenie w dostarczaniu sprzętu do rekonwalescencji klientom indywidualnym, jak i placówkom mówi samo za siebie. Mamy na koncie współpracę z setkami zadowolonych pacjentów z Katowic, Bytomia, Sosnowca i całego Górnego Śląska. Każde oferowane łóżko rehabilitacyjne spełnia wymogi unijnej dyrektywy UE 93/42/EEC w sprawie wyrobów medycznych. Jeśli masz szczegółowe wymagania dotyczące aspektów technicznych, to wyślij do nas zapytanie, korzystając z naszej strony internetowej. Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych blisko Chorzowa to miejsce, w którym zależy nam na komforcie zarówno pacjentów, jak i ich bliskich.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni, a w szczególności z atrakcyjnej oferty wykupienia sprzętu. Pojedyncze łóżko kosztuje już od 900 zł, z czego zaoszczędzić można nawet 90%, jeśli skorzysta się z regionalnych programów dofinansowania dla osób z orzeczeniem niepełnosprawności. Oferujemy również wózki dla niepełnosprawnych i szerokie spektrum innego sprzętu medycznego. Jeżeli szukasz profesjonalnego wyposażenia do rekonwalescencji osób starszych, to nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych działająca na terenie Katowic czeka na Państwa. Z przyjemnością przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Łóżka rehabilitacyjne - Chorzów, Śląsk


Słowików 37
40-534 Katowice