Wypożyczalnia szyn CPM – Bytom

Firma Apollo to pewność, że Twoja rehabilitacja przebiegnie sprawnie i skutecznie. Nasze urządzenia do ciągłego ruchu biernego (CPM) już dziś są dostępne dla Klientów z Katowic, Sosnowca czy Bytomia. Wypożyczalnia szyn CPM zapewnia dostęp do fachowych konstrukcji, które są doskonałe w przypadku nieszczęśliwych wypadków czy kontuzji. Coraz więcej specjalistów poleca je także po operacjach ortopedycznych.

Jakie są zalety stosowania szyn CPM?

Jedną z najważniejszych zalet szyn CPM jest skrócenie czasu powrotu do pełnej sprawności po operacjach ortopedycznych i innych zabiegach obejmujących uszkodzenia stawu kolanowego lub biodrowego. Nasz sprzęt umożliwia pacjentom pracę nad zakresem ruchu stawów w sposób kontrolowany i bezpieczny, co jest kluczowe dla uniknięcia powikłań pooperacyjnych. Długość stosowania szyny CPM zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta oraz zaleceń lekarza, ale najczęściej wynosi kilka tygodni. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i dostosowaniu urządzenia do Twoich wymagań, cały proces rehabilitacji staje się zdecydowanie bardziej komfortowy.

Wypożyczać czy kupić?

Wypożyczanie szyny CPM to korzystne rozwiązanie z kilku względów. Po pierwsze, pozwala to uniknąć znacznego wydatku na zakup urządzenia, które często jest potrzebne tylko przez określony czas. Nasze profesjonalne urządzenia są dostępne na wynajem w atrakcyjnych cenach, co pozwala zaoszczędzić znacznie więcej w porównaniu do zakupu. Po drugie wypożyczenie jest lepsze wtedy, jeśli rehabilitacja jest krótkoterminowa – po zakończeniu terapii należy jedynie oddać sprzęt bez konieczności przechowywania go.